fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
Kontakt .:. Lucie Redlová
Jste zde: Úvodní Kontakt
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Vyhledat

Lucie Redlová

Slideshow
 
Email Tisk PDF

Chcete-li si objednat můj sólový nebo náš kapelní koncert, pište mi naalucie(at)redlova.cz nebo mi volejte na číslo 608 831 827!

Promo text:

Lucie Redlová se na pódiích pohybuje již přes 10 let. Začínala s mandolínou ve folklor-beatové kapele Docuku, se kterou vydala dvě alba (Meziřečí (2004), Domrtě! (2009)). Hostovala v rockové kapele Rauš, ve folkových Žamboších (To se to hraje 2006), zazpívala si s Květy (V čajové konvici (2011)), jednu dobu příležitostně hrávala i s Trabandem (těm hraje na desce Neslýchané (2011)).

Již v průběhu let začala zhudebňovat texty svých přátel, zejména rusistky a překladatelky Radky Bzonkové, a vystupovala sama s kytarou či mandolínou. V roce 2009 natočila album „První, poslední", které produkoval irský rocker Steve Wall. Deska má ovšem poměrně subtilní aranže a základem tak zůstala hlavně kytara a zpěv Redlové. Na sklonku roku 2009 Lucie vytvořila doprovodnou kapelu, která si říká Garde (sešli se v ní zkušení muzikanti z Valašska Martin Knor – elektrická kytara, Ivan Trpík – baskytara a Milan Kratochvíl – bicí, perkuse), pořídila si elektrickou kytaru a od čistého folku se pootočila směrem k bigbítu. Na jaře 2012 vyšlo u Indies Scope Records druhé album Křižovatka, které produkoval americký muzikant Tim Eriksen. V roce 2013 Lucie spojila své síly s dalšími výraznými muzikantkami Beatou Bocek a Jitkou Šuranskou v projektu MDŽ - Muzikantky, dámy, ženy. V současnosti vystupuje zase nejvíce sólově (střídmě při tom také používá smyčkovací loop-station).

Repertoárový list ke stažení: zde

Technické podmínky pro sólové vystoupení:
1x zpěvový mikrofon
1x mikrofon pro metronom
1x DI pro mandolínu
1x DI pro kytaru
Technické podmínky pro vystoupení s kapelou Garde: (stageplan ke stažení)
2x zpěvový mikrofon
1x linka (jack) pro mandolínu
1x linka (jack) pro kytaru
2 x mikrofon ke kombu pro el. kytary 
1x linka (kombo) pro baskytaru
4-5 mikrofonů pro bicí
ideálně 4 odposlechy (v menších prostorech stačí 2-3)
 

Koncerty

Mé profily:

Můj profil na Bandzone.cz Můj profil na Myspace.com Můj profil na Facebook.com
Partneři:
Banner
Banner
Banner
Banner

Statistika návštěv


Návštěv dnes:1
Návštěv včera:25
Tento měsíc:378
Minulý měsíc:488
Tento rok:866
Minulý rok:3400
CELKEM:45525
Zobrazení dnes:18
Zobrazení tento měsíc:7005
Zobrazení celkem:724938

Ucuzu iste Evkur LED TV Cep Telefonu Bilgisayar Beyaz Esya Mobilya Kucuk Ev Aletleri Elektronik Esya Kamera Buro Mobilyalari Hirdavat Guvenlik Sistemleri Tekstil Urunleri ikinci el urunler Spot Urunler Kombi Oto Aksesuar Bu arada eger yilbasinda yaramazlik yapmak istemiyorsaniz evinizde oturup televizyon veya internette takilmak istiyorsaniz sizler icin kurdugumuz Dizimag Hayata dair hersey konusu iceren sitemiz aktifdir. Dilediginiz saatlere kadar sitemizden dizi ve film keyfi yasayabilirsiniz. Unutmayin bizler sizlerin keyfini zevkini dusunen insanlariz.