Tisk

Koncerty - Archiv

Zde najdete seznam koncertů a událostí, kde hraji. Staré najdete po kliknutí na ikonku Zobrazit archív - nahoře vedle ikonky tisku.
Datum Akce Místo Město S kým
23.08.2002
Velká voda - festival na pomoc postiženým povodní v Čechách Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Koncerty
11.12.2002
S Glenem Hansardem M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
25.12.2002
Vánoční festiválek Luboše Javůrka Sokolovna Kobeřice Kobeřice Koncerty
14.02.2003
S Dášou Andrtovou-Voňkovou Klub Galerka Nový Jičín Koncerty
05.03.2003
Se Žambochy jejich písně M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
20.03.2003
S Raušem a hosty M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
25.04.2003
Se Žambochy Dům kultury Vsetín Koncerty
28.05.2003
S Jamesem Harriesem Divadlo hudby Olomouc Koncerty
29.05.2003
S Jamesem Harriesem Harcovna Rožnov pod Radhoštěm Koncerty
30.05.2003
S Jamesem Harriesem Klub Teplo Přerov Koncerty
21.06.2003
Valašský Špalíček Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Koncerty
17.07.2003
Se Žambochy Dům kultury Vsetín Koncerty
29.07.2003
Samičí blues - s Radkou Bzonkovou Klub Mír Uherské Hradiště Koncerty
11.08.2003
Se Žambochy - Prázdniny v Telči Sklep Telč Koncerty
10.10.2003
S Jamesem Harriesem Hotel Ogar Luhačovice Koncerty
11.10.2003
S Jamesem Harriesem M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
12.10.2003
S Jamesem Harriesem Ostrava Ostrava Koncerty
22.12.2003
Samičí blues - s Radkou Bzonkovou Čajovna Archa Nový Jičín Koncerty
15.04.2004
S Jamesem Harriesem T-klub Rožnov pod Radhoštěm Koncerty
24.04.2004
S Docuku Klub Mír Uherské Hradiště Koncerty
29.05.2004
Fotbal Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Koncerty
04.06.2004
Křest 1. desky Docuku Koliba Valašské Meziříčí Koncerty
16.06.2004
Twin Peaks s Radimem Zenklem Žilov Žilov Koncerty
03.07.2004
S Jamesem Harriesem - Zahrada Scéna Radnice Náměšť na Hané Koncerty
04.07.2004
S Jamesem Harriesem park Třeboň Koncerty
30.07.2004
S Jamesem Harriesem Klub Mír Uherské Hradiště Koncerty
06.08.2004
Se Žambochy - Prázdniny v Telči Sklep Telč Koncerty
19.08.2004
Koncert s DOCUKU Zakopane Zakopane Koncerty
22.08.2004
S Jamesem Harriesem - Vizovické trnkobraní Areál Jelínka Vizovice Koncerty
25.08.2004
Koncert s DOCUKU Hotel Ogar Luhačovice Koncerty
02.10.2004
Se Žambochy - Valašský Nákyp Kulturní dům Lužná Lužná u Vsetína Koncerty
30.10.2004
S Radimem Zenklem M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
25.11.2004
Se Slávkem Janouškem Navrátilův sál Nový Bor Koncerty
22.12.2004
Samičí blues - s Radkou Bzonkovou Čajovna Archa Nový Jičín Koncerty
02.02.2005
S Radimem Zenklem Bishop Bishop, California, USA Koncerty
03.02.2005
S Radimem Zenklem pro ZŠ Bishop Bishop, California, USA Koncerty
24.02.2005
S Jamesem Harriesem Zubří Zubří Koncerty
02.04.2005
Koncert Textové dílny Navrátilův sál Nový Bor Koncerty
20.12.2005
Samičí blues - s Radkou Bzonkovou M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
25.02.2006
Koncert Textové dílny Kabinet múz Brno Koncerty
31.03.2006
Koncert Textové dílny Bohnická léčebna Praha Koncerty
04.05.2006
Se Žambochy Rybanaruby Praha 2 Koncerty
05.05.2006
Křest 1. desky Žambochů Dům kultury Vsetín Koncerty
17.05.2006
Zhasínání Navrátilův sál Nový Bor Koncerty
27.05.2006
Fotbal Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Koncerty
31.05.2006
Koncert pro Jarmilu Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice Koncerty
04.07.2006
Se Žambochy Sklep Telč Koncerty
04.04.2007
S Akustik Rauš Stará pekárna Brno Koncerty
22.04.2007
S Honzou Žambochem Letní kino Valašské Meziříčí Koncerty
26.05.2007
Fotbal Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Koncerty
09.06.2007
Festival u fotbalového stadionu Valašská Bystřice Koncerty
22.09.2007
Valmez v Praze Dobeška Praha Koncerty
12.10.2007
Koncert Textové dílny Městské divadlo Turnov Koncerty
08.11.2007
S Květama M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
30.11.2007
S Květama Dům kultury Vsetín Koncerty
03.02.2008
Vernisáž žáků V. Kokolii Galerie Sýpka Valašské Meziříčí Koncerty
17.05.2008
Koncert ZŠ Žerotínova Valašské Meziříčí Koncerty
31.05.2008
Fotbal Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Koncerty
20.06.2008
Valašský Špalíček, s The Walls Brothers Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Koncerty
21.06.2008
United Islands of Prague, s The Walls Brothers Kávovarna (pasáž Lucerna) Praha Koncerty
28.06.2008
Flekfest Dalešice Pivovar Dalešice Koncerty
04.07.2008
Zahrada, koncert Textové dílny Zahrada, scéna Zámek Náměšť na Hané Koncerty
12.07.2008
Finále Porty Skalica Skalica Koncerty
31.07.2008
Se Žambochy Sklep Telč Koncerty
15.08.2008
S Akustik Rauš Náměstí Míru Frenštát pod Radhoštěm Koncerty
12.09.2008
S Ženjou Rubilinem Hy hy bar Prostřední Bečva Koncerty
27.10.2008
22.00 h
S Docuku Klub Teplo Přerov Koncerty
08.11.2008
20.00 h
Sólo, s Arnoštem Frauenbergem a Kosmonautem AION music club Lomnice nad Popelkou Koncerty
09.11.2008
20.00 h
Sólo, s Arnoštem Frauenbergem a Kosmonautem Mlejn Praha Koncerty
10.12.2008
19.30 h
Sólo, s Alešem Pilgrem Klub Leitnerova Brno Koncerty
12.12.2008
20.00 h
Sólo, se Šantré Rybanaruby Praha 2 Koncerty
20.12.2008
20.00 h
Sólo, s Ženjou Rubilinem Čajovna Archa Nový Jičín Koncerty
26.12.2008
21.30 h
S Docuku, Štěpánská Sokolovna Valašské Meziříčí Koncerty
04.01.2009
21.00 h
Sólo, s Ležérně a vleže Vagon Praha 1 Koncerty
16.01.2009
20.00 h
sólo, s triem Jananas Kavárna Potrvá Praha - Dejvice Koncerty
22.01.2009
19.00 h
S Docuku Starý pivovar Kroměříž Koncerty
13.02.2009
20.00 h
Sólo, s irským písničkářem Markem Gearym Zámecký klub Hranice na Moravě Koncerty
15.02.2009
20.00 h
Sólo, s irským písničkářem Markem Gearym M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
20.03.2009
20.00 h
S Docuku klub Dlažka Přerov Koncerty
28.03.2009
19.30 h
Sólo, Vítání jara u Slávka Janouška Sokolovna Nížkovice Nížkovice Koncerty
06.04.2009
21.30 h
Události v kultuře na ČT24 Česká televize ČT24 Koncerty
19.04.2009
19.00 h
Rozhovor na rádiu Beat Rádio Beat www.radiobeat.cz Koncerty
21.04.2009
21.00 h
Křest desky! Lucie Redlová + The Walls Brothers Jameson Tour Futurum music bar Praha 5 Koncerty
22.04.2009
19.30 h
Křest desky! Lucie Redlová + The Walls Brothers Jameson Tour Klub Leitnerova Brno Koncerty
23.04.2009
20.00 h
Křest desky! Lucie Redlová + Žamboši Starý pivovar Kroměříž Koncerty
24.04.2009
21.30 h
Křest desky! Lucie Redlová + The Walls Brothers Jameson Tour Klub Mír Uherské Hradiště Koncerty
25.04.2009
20.00 h
Křest desky! Lucie Redlová + The Walls Brothers Jameson Tour M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
29.04.2009
19.30 h
Sólo úplné Penzion Alfa Tábor Koncerty
01.05.2009
18.00 h
S Docuku (Slovensko) Námestie sv. Trojice Šaľa Koncerty
11.05.2009
19.15 h
Rozhovor na rádiu Proglas Rádio Proglas rádio Proglas Koncerty
16.05.2009
16.00 h
S Docuku nevím ještě Řeka (u Frýdku-Místku) Koncerty
17.05.2009
16.00 h
S Docuku náměstí beze jména Štramberk Koncerty
20.05.2009
21.30 h
Události v kultuře na ČT24 Česká televize ČT24 Koncerty
21.05.2009
13.00 h
Povídání na Country rádiu Country rádio Country rádio Koncerty
28.05.2009
20.00 h
S Docuku M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
30.05.2009
17.00 h
Fotbal (sólo i s Docuku) Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Koncerty
01.06.2009
19.00 h
Sólo, Zhasínání Navrátilův sál Nový Bor Koncerty
06.06.2009
20.15 h
S Docuku, Hašmar Country Přírodní areál Osmička Lovosice Koncerty
06.06.2009
23.00 h
S Docuku, Slivenecké Letnice náves Slivenec Koncerty
13.06.2009
20.00 h
S Docuku, Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha Palác Žofín Praha Koncerty
24.06.2009
15.30 h
Sólo úplné Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice Koncerty
27.06.2009
16.00 h
S Docuku, 350 let založení obce prostanství před školou Horní Bečva Koncerty
27.06.2009
18.00 h
Sólo, Zdraveefest Hy hy bar Prostřední Bečva Koncerty
27.06.2009
20.00 h
S Docuku, XIII. kelečský jarmark parkKelč Kelč Koncerty
04.07.2009
14.30 h
Sólo, Zahrada, Besídka Textové dílny Zahrada, scéna Zámek Náměšť na Hané Koncerty
05.07.2009
13.15 h
Sólo, Zahrada, scéna Kaplička Zahrada, scéna Kaplička Náměšť na Hané Koncerty
11.07.2009
21.30 h
S Docuku zámek Valtice Valtice Koncerty
17.07.2009
19.00 h
Sólo, jako host Pavla Býmy Hospůdka U Bumbalů Frýdek-Místek Koncerty
18.07.2009
18.00 h
S Docuku, Hoří má panenko areál Příhon Lipůvka Koncerty
22.07.2009
13.30 h
Sólo, Folkové prázdniny - Open scéna kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou Koncerty
24.07.2009
15.00 h
Sólo, Hrachovka (scéna NaScéně.cz) festival Hrachovka Hrachovec u Valašského Meziříčí Koncerty
25.07.2009
10.40 h
Sólo, Amfolkfest Pulčiny Přírodní amfiteátr Pulčín Koncerty
25.07.2009
13.30 h
S Docuku, Hrachovka (scéna LoveMusic) festival Hrachovka Hrachovec u Valašského Meziříčí Koncerty
26.07.2009
Český rozhlas 7 - Praha online http://www.radio.cz/cz/zive - Koncerty
31.07.2009
19.00 h
Sólo úplné Penzion Pod pralesem Velké Karlovice Koncerty
01.08.2009
18.00 h
S Docuku, Zlínský Woodstock areál firmy VLW, spol. s r.o. Zlín - Malenovice Koncerty
05.08.2009
19.00 h
Sólo i s Docuku, Meziříčské vlnobití - benefice pro Zdenka Macha Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Koncerty
08.08.2009
17.00 h
S Docuku Penzion Pod pralesem Velké Karlovice Koncerty
21.08.2009
16.00 h
Sólo, benefice pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně rekreační středisko Okluky Okluky (u Prostějova) Koncerty
28.08.2009
18.30 h
Sólo, Vizovické trnkobraní Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice Koncerty
29.08.2009
18.00 h
S Docuku Gotic Mosty u Jablunkova Koncerty
29.08.2009
21.00 h
S Docuku, Hustopeče nad Bečvoui zámecké nádvoří Hustopeče nad Bečvou Koncerty
30.08.2009
18.00 h
S Docuku, Čadca - - Koncerty
05.09.2009
15.30 h
Sólo, Festival na vodě přehrada Lučina Lučina (u Strážnice) Koncerty
05.09.2009
21.00 h
S Docuku, Kaprobraní koupaliště Mikulůvka Mikulůvka Koncerty
08.09.2009
19.00 h
S Docuku, Na moll Česká televize Brno Brno Koncerty
12.09.2009
18.00 h
S Docuku, Valašské záření Svárov Vsetín Koncerty
15.09.2009
20.00 h
Sólo, s Vlastou Redlem Chodovská tvrz Praha 4 Koncerty
23.09.2009
19.30 h
Sólo, s Lubošem Nohavicou&Ogaři Hospůdka Nad Viktorkou Praha 3 Koncerty
27.09.2009
14.00 h
Sólo, Jablečná slavnost obec Hostětín Koncerty
27.09.2009
16.00 h
S Docuku, Jablečná slavnost obec Hostětín Koncerty
28.09.2009
16.00 h
S Docuku, Svatováclavské slavnosti piva zámek Zábřeh Ostrava - Zábřeh Koncerty
02.10.2009
20.10 h
Sólo, Besídka Textové dílny Městské divadlo Turnov Koncerty
31.10.2009
19.20 h
Sólo, Valašský nákyp Dům kultury Vsetín Koncerty
12.11.2009
20.00 h
Poprvé s kapelou Garde! M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
13.11.2009
19.30 h
Sólo s Garde Společenský dům u Pernických Valašská Bystřice Koncerty
02.12.2009
14.00 h
S Garde, jarmark Zelný trh Brno Koncerty
08.12.2009
20.00 h
S Docuku, benefiční koncert Divadlo hudby Olomouc Koncerty
17.12.2009
15.00 h
S Garde Dolní náměstí Vsetín Koncerty
26.12.2009
20.00 h
S Docuku, Štěpánská zábavička M-klub Valašské Meziříčí Koncerty
19.01.2010
19.00 h
Sólo v New Yorku! Bohemian National Hall New York Koncerty
08.02.2010
19.30 h
Sólo, jako host Martiny Trchové Salmovská literární kavárna Praha 2 Koncerty
18.02.2010
20.00 h
Sólo, Pocta Pepovi Streichlovi Blues sklep Praha 1 Koncerty
23.03.2010
19.00 h
S Garde, hosté: Nevermore Zelenáčova šopa Zlín Koncerty
27.03.2010
20.00 h
S Docuku, Febiofest A4 Bratislava Koncerty
01.04.2010
20.00 h
Sólo, host: Ženja Rubilin Carpe Diem Praha 3 Koncerty
02.04.2010
20.00 h
Sólo, jako host Reného Součka Hospůdka U Arnošta Frýdek - Místek Koncerty
03.04.2010
S Docuku, Muzikantské velikonoce Sokolovna Valašské Meziříčí Koncerty
08.04.2010
20.00 h
S Garde Dodesertu Brno Koncerty
09.04.2010
20.00 h
S Garde Klub Galerka Nový Jičín Koncerty
30.04.2010
19.30 h
Sólo, vyhlášení Tais Awards Kaštan Praha 6 Koncerty
08.05.2010
S Docuku Tuchlovická pouť Tuchlovice (u Kladna) Koncerty
11.05.2010
19.00 h
S Docuku Dům kultury Vsetín Koncerty
21.05.2010
19.30 h
S Docuku Penzion Pod pralesem Velké Karlovice Koncerty
22.05.2010
14.30 h
S Docuku náměstí beze jména Štramberk Koncerty
29.05.2010
16.00 h
S Garde, slavnostní otevření amfiteátru Amfiteátr (bývalé letní kino) Valašské Meziříčí Koncerty
05.06.2010
S Docuku Slivenecké letnice Praha 5 - Slivenec Koncerty
06.06.2010
S Docuku náměstí Teplice Teplice Koncerty
12.06.2010
16.40 h
S Garde Písecké slavnosti (Velké náměstí) Písek Koncerty
18.06.2010
18.30 h
Valašský špalíček Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Garde
26.06.2010
15.00 h
Postřižinské slavnosti Pivovar Dalešice Docuku
26.06.2010
20.00 h
Staročeská pouť Hrad Ledeč Ledeč nad Sázavou Docuku
03.07.2010
20.00 h
Slavnostní zahájení Mistrovství světa v inline hokeji žen Beroun Beroun Docuku
04.07.2010
17.30 h
EBU folk festival EBU folk festival Rudolstadt, Německo Docuku
08.07.2010
20.00 h
KdybyKulich Výstaviště Černá Louka Ostrava Docuku
17.07.2010
18.30 h
Gulášfest Fotbalový stadion Valašské Meziříčí Docuku
24.07.2010
13.35 h
Festival Romská píseň Valašské muzeum (Dřevěné městečko) Rožnov pod Radhoštěm Docuku
24.07.2010
20.05 h
Amfolkfest Přírodní amfiteátr Pulčín Docuku
25.07.2010
10.00 h
Svatojakubské hody Náměstí T. G. Masaryka Lipník nad Bečvou Docuku
25.07.2010
14.00 h
Svatojakubské hody Náměstí T. G. Masaryka Lipník nad Bečvou Garde
25.07.2010
17.30 h
Akce obce Rajnochovice Rajnochovice Garde
30.07.2010
Folkové prázdniny zámek Náměšť Náměšť nad Oslavou Docuku
31.07.2010
Karvinský totem Masarykovo náměstí Karviná Docuku
01.08.2010
16.00 h
Koncert Zavadilka Horní Bečva Docuku
07.08.2010
20.00 h
Samostatný koncert Žižkovo nám., za deště Kulíkova kavárna (Tržní nám Tábor Garde
08.08.2010
20.00 h
Prázdniny v Telči Nádvoří zámku Telč Garde
21.08.2010
13.45 h
Vizovické trnkobraní Hlavní scéna Vizovice Garde
21.08.2010
20.00 h
Frenštátské kulturní léto Náměstí Míru Frenštát pod Radhoštěm Docuku
22.08.2010
Hasičské slavnosti hřiště Kunovice Kunovice (u Valmezu) Docuku
04.09.2010
15.30 h
Zašovské slavnosti Prostranství před poštou Zašová Garde
04.09.2010
18.30 h
Zašovské slavnosti Prostranství před poštou Zašová Docuku
04.09.2010
23.00 h
Kaprobraní koupaliště Mikulůvka Mikulůvka Docuku
23.09.2010
19.30 h
S Kubou Horákem a skupinou 9. patro U Náčelníka Praha 2 Sólo
06.10.2010
19.00 h
Samostatný koncert KIC - koordinační a informační centrum Vsetín Garde
05.11.2010
20.00 h
Samostatný koncert Rybárna Vizovice Garde
07.11.2010
18.00 h
Samostatný koncert Klub Futra Orlová Garde
15.11.2010
19.30 h
Koncert se Žambochy Café Práh Brno Garde
26.11.2010
20.00 h
Koncert Kaštan Praha 6 Garde
27.11.2010
19.00 h
Nevermore&Kosmonaut, Lada Šimíčková, Ivo Cicvárek - a já sólo Music City Point Praha 9 Sólo
07.12.2010
Mezinárodní den dobrovolníků Studentský klub K4 Praha 1 Sólo
16.12.2010
18.00 h
Vánoční jarmark Náměstí Valašské Meziříčí Garde
20.12.2010
S AG Flekem! KC Vltavská Praha 7 Garde
25.12.2010
Vánoční koncert v Tramtárii Sokolovna Kobeřice Kobeřice Sólo
28.01.2011
Koncert T-klub Rožnov pod Radhoštěm Garde
03.02.2011
19.00 h
Koncert Zámecký klub Hranice na Moravě Garde
05.02.2011
20.00 h
Garde + 4DOGS Přístav Valašské Meziříčí Garde
24.02.2011
21.00 h
S Trabandem 2 písně + pár svých Futurum music bar Praha 5 S Trabandem
25.02.2011
20.00 h
S Trabandem 3 písně + pár svých Kotelna Litomyšl S Trabandem
26.02.2011
20.00 h
S Trabandem 4 písně + žádná má Hospoda Pod Řípem Krabčice S Trabandem
28.02.2011
20.00 h
Koncert, host: Lubomír Nohavica Carpe Diem Praha 3 Sólo
10.03.2011
Písnička pro Brno - já sólo + Beata Bocek Café Práh Brno Sólo
15.03.2011
19.00 h
Koncert s René Součkem napůl Restaurace U Květinky Planá u Mariánských Lázní Sólo
16.03.2011
19.00 h
Koncert s René Součkem napůl Klub KAT Tachov Sólo
17.03.2011
19.30 h
Koncert ve triu, host: René Souček Klub Paderewski - Divadlo Husovka Karlovy vary Garde
18.03.2011
20.00 h
S Trabandem Hospoda U letního kina Litoměřice S Trabandem
24.03.2011
Koncert Suteren Lounge Šumperk Sólo
25.03.2011
19.00 h
Malá Ostrava - písničkářský víkend Klub Parník Ostrava Sólo
07.04.2011
Samostatný koncert Zelenáčova šopa Zlín Garde
08.04.2011
20.00 h
Koncert Starý pivovar Kroměříž Garde
20.04.2011
20.00 h
Koncert, host: ruský písničkář Ženja Rubilin Špajz Praha - Smíchov Sólo
21.04.2011
21.00 h
Koncert s Trabandem Futurum music bar Praha 5 S Trabandem
23.04.2011
15.00 h
Mikulovské velikonoce Náměstí Mikulov Mikulov Garde
23.04.2011
20.30 h
Muzikantské velikonoce Valašská koliba Valašské Meziříčí Garde
27.04.2011
21.00 h
Koncert s Trabandem Divadlo Pod lampou Plzeň S Trabandem
06.05.2011
Samostatný koncert Penzion Alwin Chlumec nad Cidlinou Sólo
12.05.2011
20.00 h
Samostatný koncert, host: Lukáš Policar Luft kino klub Lysá nad Labem Sólo
13.05.2011
Koncert s Trabandem La Fabrrica Liberec S Trabandem
25.05.2011
19.00 h
Koncert s René Součkem napůl Country club Eldorado Ústí nad Labem Sólo
26.05.2011
19.00 h
Samostatný koncert Čajovna U Černého draka Svitavy Sólo
28.05.2011
17.30 h
Oslava 40. let M-klubu Nádvoří KZ Valašské Meziříčí Garde
01.06.2011
19.00 h
Open mic - dále hrají 9. patro, Druga, Václav Pumr, Jan Špalek, WEIRDO, Joel Bros Kavárna Potrvá Praha - Dejvice Sólo
02.06.2011
20.00 h
S Trabandem - křest jejich desky Futurum music bar Praha 5 S Trabandem
10.06.2011
20.00 h
Koncert s Trabandem Vesnický hudební klub Chotěmice S Trabandem
12.06.2011
Hukvaldský brnkot Hrad Hukvaldy okres Frýdek-Místek Sólo
16.06.2011
19.30 h
Koncert s René Součkem napůl Café Práh Brno Sólo
17.06.2011
15.40 h
Oslava 20ti let firmy Spedos - soukromá akce Areál Spedos Valašské Meziříčí Garde
23.06.2011
19.00 h
Klubová noc United Islands Kávovarna (pasáž Lucerna) Praha Sólo
24.06.2011
20.00 h
Valašský špalíček s Trabandem Nádvoří KZ Valašské Meziříčí S Trabandem
25.06.2011
20.00 h
Čajová Zahrada prostranství před čajovnou Archa Nový Jičín Garde
09.07.2011
Mumrai hrad Starý Jičín u Nového Jičína Garde
10.07.2011
Mumrai hrad Starý Jičín u Nového Jičína Sólo
15.07.2011
19.00 h
Samostatný koncert Penzion Pod pralesem Velké Karlovice Garde
16.07.2011
18.15 h
Colours of Ostrava OKD Czech stage Ostrava S Trabandem
24.07.2011
Folkové prázdniny zámek Náměšť Náměšť nad Oslavou S Trabandem
28.07.2011
13.30 h
Textová dílna Slávka Janouška kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou Sólo
30.07.2011
19.00 h
Dvojkoncert s Jarretem bude upřesněno Stráž pod Ralskem Garde
03.08.2011
20.20 h
Samostatný koncert hospoda Pod Zámkem Břeclav Sólo
05.08.2011
22.30 h
Prázdniny v Telči Sklep Telč Garde
06.08.2011
Koncert s René Součkem napůl Rekreační středisko Březka Březka (u Jičína) Sólo
06.08.2011
Poličské kulturní léto Zahrada Centra B. Martinů Polička Sólo
11.08.2011
Prázdniny v Telči (+ Traband) Nádvoří zámku Telč Garde
13.08.2011
Křič fest! Pivovar Chříč Chříč (u Rakovníka) Sólo
03.09.2011
20.00 h
Samostatný koncert ve triu Klub Maják (v ZUŠ) Bojkovice Garde
09.09.2011
18.00 h
Bonverfest (uzavřená akce) Bonver Poličná Sólo
20.09.2011
20.00 h
Open mic Angels pub Bardejov Sólo
21.09.2011
19.00 h
Open mic čajovňa Amana Košice Sólo
22.09.2011
19.30 h
Open mic Christiania Prešov Sólo
23.09.2011 - 24.09.2011
Blatenský fotofestival - hudební zpestření průběžně celý víkend všude možně Blatná Sólo
07.10.2011
19.30 h
Host Disneybandu Experimentální studio Liberec Sólo
26.10.2011
20.30 h
Host kapely Na rozcestí HiFi klub Plzeň Sólo
04.11.2011
22.00 h
Sokolka žije! Sokolka Luhačovice Garde
05.11.2011
19.00 h
Koncert napůl s Hankou Kopřivovou Music bar U dvou Holubů Hukvaldy Sólo
09.11.2011
20.00 h
Koncert finalistů soutěže Gramodeska (můj set cca 20min) Sál B. Bakaly Brno Sólo
10.11.2011
19.30 h
Koncert finalistů soutěže Gramodeska (můj set cca 20min) KC Zahrada Praha Sólo
11.11.2011
21.00 h
Traband + Ležérně a vleže Tři opice Vsetín S Trabandem
13.11.2011
Koncert Pizzeria Verdi Český Těšín S Trabandem
25.11.2011
19.00 h
Improzápas Valouny X Pa.le.ťác.i M-klub Valašské Meziříčí Impro-Valouny
05.12.2011
Dominika Fričová + Simona Martausová + Lucie Redlová = VÍŤAZNÉ FEBRUÁROVÉ ŽENY Kaviareň 34 Bratislava Sólo
08.12.2011
19.00 h
Benefice sdružení Člověk člověku (+ Tim Holehouse) M-klub Valašské Meziříčí Sólo
13.12.2011
19.00 h
Zhasínání (+Zhasni, Michal Vaněk) Navrátilův sál Nový Bor Sólo
15.12.2011
20.00 h
Traband + Tubový kvartet Síla Futurum music bar Praha 5 S Trabandem
17.12.2011
20.00 h
Zimní Meziplotky - festival Harcovna Rožnov pod Radhoštěm Impro-Valouny
25.12.2011
19.00 h
Vánoční koncert v Tramtárii (mooooc účinkujících) Sokolovna Kobeřice Kobeřice Sólo
15.02.2012
19.00 h
Radka Bzonková + Tim Eriksen - special show M-klub Valašské Meziříčí Sólo
17.02.2012 - 24.02.2012
Nahrávání desky!! Jámor studio Praha Garde
25.02.2012
19.00 h
Improzápas Valouny X Klika (Praha) M-klub Valašské Meziříčí Impro-Valouny
15.03.2012
Koncert s Trabandem Divadlo hudby Olomouc S Trabandem
05.04.2012
15.30 h
Velikonoce ve městě náměstí Svobody Frýdek-Místek Garde
12.04.2012
19.00 h
Rozhovor na rádiu Folk (pořad Na slovíčko s...) kdekoli www.radiofolk.cz Sólo
12.04.2012
22.00 h
Rozhovor na ČRo Regina (Noční proud) v celé ČR http://www.rozhlas.cz/regina/portal/ Sólo
14.04.2012
19.00 h
Improzápas: VALOUNY x O.L.i.V.Y. M-klub Valašské Meziříčí Impro-Valouny
20.04.2012
Garde + Longital Klub Galerka Nový Jičín Garde
22.04.2012
18.05 h
Harenda - rozhovor na Českém rozhlase Ostrava + písničky z CD online http://www.radio.cz/cz/zive - Sólo
26.04.2012
19.30 h
Koncert čajovna Mandala Kopřivnice Garde
27.04.2012
19.00 h
Folková jar Dom kultúry Partizánske, Slovensko Sólo
28.04.2012
Sólo koncert, host: Simona Martausová Regionálne kultúrne centrum (RKC) Prievidza, Slovensko Sólo
01.05.2012
18.30 h
Ekologické dny Olomouc Horní náměstí Olomouc S Trabandem
03.05.2012
20.00 h
Koncert Klub Kozinka Hradec Králové Garde
11.05.2012
14.00 h
Živě na jedničce - Lucie Redlová + Tim Eriksen celá ČR - ČT1 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ Sólo
12.05.2012
17.30 h
Festival Brumovský semafor hrad Brumov Brumov-Bylnice Garde
14.05.2012
20.00 h
Křest desky, special guest: Tim Eriksen Kaštan Praha 6 Garde
15.05.2012
20.00 h
Křest desky, special guest: Tim Eriksen M-klub Valašské Meziříčí Garde
16.05.2012
20.00 h
Křest desky, special guest: Tim Eriksen Stará pekárna Brno Garde
17.05.2012
Křest desky, special guest: Tim Eriksen Zelenáčova šopa Zlín Garde
18.05.2012
19.15 h
"Jak se vám líbí" - rozhovor na rádiu Proglas Rádio Proglas rádio Proglas Sólo
19.05.2012
Festival Skautská alternativa - Lucie Redlová & Tim Eriksen Vltavská (venku) Praha 7 Sólo
26.05.2012
Na Famotě UEFA Hřiště Kobeřice Kobeřice u Brna Garde
28.05.2012
19.30 h
Lucie Redlová + Dominika Fričová + Simona Martausová Kafe Scherz Bratislava Sólo
31.05.2012
20.00 h
Křest desky Klub Parník Ostrava Garde
02.06.2012
20.00 h
Koncert Alternativní klub Tyjátr Svitavy Garde
03.06.2012
15.00 h
Otevření Centra řemesel Světnice č.p. 8 Sebranice u Litomyšle Sólo
08.06.2012
17.00 h
Koncert pro Vaška Tašku Přístav Valašské Meziříčí Garde
23.06.2012
19.00 h
Sousedské setkání dvůr ZŠ Horní Bečva Garde
13.07.2012
16.00 h
Rožnovské úlety areál koupaliště Rožnov pod Radhoštěm Garde
15.07.2012
14.30 h
Colours of Ostrava (akustický sólo set) u stánku Indies Scope Ostrava Sólo
20.07.2012
19.30 h
Festival Orlická brána U Tyršovy rozhledny Žamberk Garde
23.07.2012
17.30 h
Folkové prázdniny - 30min sólo na hlavní scéně + noční koncert s Garde Galerie 12 Náměšť nad Oslavou Garde
15.08.2012 - 18.08.2012
Festival Banát Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Eibenthal Sólo
22.08.2012
20.12 h
Hudební středy U Kapra - koncert hospoda Pod Zámkem Břeclav Garde
24.08.2012
20.00 h
Festival Zámecká lípa Frýdecký zámek Frýdek-Místek Garde
28.08.2012
19.00 h
Februárové ženy - společný koncert se Simonou Martausovou a Dominikou Fričovou Námestie Matice slovenskej Žiar nad Hronom Sólo
31.08.2012
Obýváková šú u Jitmelky na baráčku Vsetín Sólo
07.09.2012
16.15 h
Valašské záření Vsetín Vsetín Garde
08.09.2012
21.00 h
Festival Maglajz Rybárna Vizovice Garde
13.09.2012
20.30 h
Koncert HiFi klub Plzeň Sólo
14.09.2012
20.30 h
Festival Cool v plotě Kavárna U Vavřiny Písek Sólo
15.09.2012
Koncert Horká vana České Budějovice Sólo
23.09.2012
14.00 h
Jablečné slavnosti obec Hostětín Garde
05.10.2012
19.00 h
Besídka Textové dílny Městské divadlo Turnov Sólo
07.10.2012
Banát afterparty + koncert Klub Progres Česká Lípa Sólo
08.10.2012
Koncert kavárna Don Cortez Jičín Sólo
09.10.2012
19.00 h
Koncert Experimentální studio Liberec Sólo
18.10.2012
19.00 h
Improzápas Klub Atlantik Ostrava Impro-Valouny
20.10.2012
Valmez 2012 - festival meziříčských kapel Velký sál KZ Valašské Meziříčí Garde
27.10.2012
Koncert Klub statek Hradec nad Svitavou Garde
03.11.2012
Folkový špíz Sokolovna Náměšť Náměšť nad Oslavou Sólo
24.11.2012
20.00 h
Koncert Lucie Redlová + 4DOGS Tři opice Vsetín Sólo
06.12.2012
20.30 h
Koncert Traband & Lucie Redlová klub Metro Brno S Trabandem
13.12.2012
19.00 h
Koncert Čajovna Magnolia Frenštát pod Radhoštěm Sólo
15.12.2012
Meziplotki - improšou + pár písní s Chrisem Beachem Harcovna Rožnov pod Radhoštěm Impro-Valouny
25.12.2012
19.00 h
Vánoční koncert v Tramtárii - Chrismess (Lucie Redlová+Beata Bocek+Chris Beach ze Švédska) Sokolovna Kobeřice Kobeřice Sólo
15.01.2013
18.00 h
Spešl akustik šú na výstavě "Poslouchat očima" Galerie Kaple Valašské Meziříčí Garde
16.01.2013
19.00 h
Koncert napůl s Pavlem Pokorným Hostel U Jelínků Třebíč Sólo
09.02.2013
21.00 h
Februárové ženy - Dominika Fričová + Simona Martausová + Lucie Redlová Zbrojnoš pub Bratislava Sólo
07.03.2013
19.30 h
MDŽ - Muzikantky, dámy, ženy - Bocek, Redlová, Šuranská Multicentrum Horní Beřkovice Horní Beřkovice Sólo
08.03.2013
19.30 h
MDŽ - Muzikantky, dámy, ženy -Redlová, Šuranská + Dominka Fričová KC Střelnice Turnov Sólo
09.03.2013
19.30 h
MDŽ - Muzikantky, dámy, ženy - Bocek, Redlová, Šuranská kavárna Don Cortez Jičín Sólo
15.03.2013
16.30 h
Jarní jarmark Masarykovo náměstí R.p.R. Rožnov pod Radhoštěm Garde
23.03.2013
19.00 h
Dominika Fričová + Simona Martausová + Lucie Redlová Čajovna Archa Nový Jičín Februárové ženy
24.03.2013
Dominika Fričová + Simona Martausová + Lucie Redlová Solná jeskyně Salza Zašová Februárové ženy
28.03.2013
19.30 h
Koncert napůl s Jitkou Šuranskou Café Práh Brno Garde
11.04.2013
20.30 h
Koncert Zach´s pub Plzeň Sólo
12.04.2013
20.00 h
Lucie Redlová + Beata Bocek Kavárna U Vavřiny Písek Sólo
13.04.2013
20.00 h
Lucie Redlová + Beata Bocek Společenský dům - Jazzový klub Neratovice Sólo
18.04.2013
19.00 h
Koncert Hospůdka U Arnošta Frýdek - Místek Garde
26.04.2013
19.00 h
Koncert Chata dr. Hrstky Štramberk Sólo
30.04.2013
19.00 h
Koncert Bez šťávy (zcela akusticky) Divadlo Exil Pardubice Sólo
07.05.2013
20.00 h
Koncert - MDŽ Břeclavská synagoga Břeclav MDŽ
24.05.2013
19.30 h
Pivovarské slavnosti Stará radnice Brno Garde
12.06.2013
19.00 h
Koncert KIC - koordinační a informační centrum Vsetín Sólo
13.06.2013
MDŽ - slavnostní vyhlášení města Olomouc Olomouc MDŽ
17.06.2013
20.00 h
MDŽ - křest CD Jitky Šuranské Stará pekárna Brno MDŽ
18.06.2013
20.00 h
MDŽ - křest CD Jitky Šuranské Café V lese Praha 10 MDŽ
20.06.2013
Písničkový Ateliér kavárna Ateliér Kladno Sólo
21.06.2013
18.00 h
United Islands Open mic stage Praha Sólo
22.06.2013
18.30 h
MDŽ - Redlová, Šuranská, Bocek Valašský špalíček Valašské Meziříčí MDŽ
26.06.2013
20.00 h
MDŽ - křest CD Jitky Šuranské Sádrový ježek Ostrava MDŽ
28.06.2013
MDŽ - křest CD Jitky Šuranské Penzion Alfa Tábor MDŽ
29.06.2013
20.00 h
Koncert společně s Jitkou Šuranskou Zahrada Centra B. Martinů Polička Sólo
19.07.2013
15.30 h
Colours of Ostrava Drive stage Ostrava Garde
23.07.2013
13.30 h
Folkové prázdniny - Open scéna+Oranžová scéna (večer v parku) kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou MDŽ
10.08.2013
15.00 h
Horácký džbánek Zámek rodiny Kinských Žďár nad Sázavou Garde
10.08.2013
19.30 h
Prázdniny v Telči Nádvoří zámku Telč MDŽ
11.08.2013
21.00 h
Živá ulice Zach´s pub Plzeň Garde
16.08.2013
20.00 h
Muzejní noc Muzeum Frenštát Frenštát pod Radhoštěm Garde
17.08.2013
20.10 h
Festival Závodí Václavské náměstí Beroun - Závodí Garde
22.08.2013 - 24.08.2013
Festival Banát Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Eibenthal Garde
30.08.2013
19.30 h
Toulovcovy prázdninové pátky Toulovcovo náměstí Litomyšl MDŽ
31.08.2013
Koncert Česká hospoda Chorzów, Polsko MDŽ
11.09.2013
Koncert Zámecká kaple Vimperk Sólo
18.10.2013
20.00 h
!!ZRUŠENO!! Hudební festiválek Kino Vlast Frýdek-Místek MDŽ
27.11.2013
18.00 h
Benefice pro Modrý kříž M-klub Valašské Meziříčí Sólo
18.12.2013
18.00 h
Brněnské vánoce nám. Svobody Brno Garde
05.02.2014
19.00 h
Večery u kapucínů klášter Kapucínů Praha - Hradčany Sólo
11.04.2014
19.00 h
Koncert Textové dílny Slávka Janouška Café Práh Brno Sólo
17.04.2014
19.00 h
Host na křtu CD kapely Calambre Klubovna Praha 6 Sólo
17.07.2014
23.00 h
MDŽ na Colours of Ostrava Drive stage Ostrava MDŽ
01.08.2014
13.30 h
Koncert - Open scéna kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou Sólo
09.08.2014
18.00 h
Koncert hostinec U Kuchařů Krasetín (u Křemže) MDŽ
13.08.2014
Festival ve středu Café Práh Brno Sólo
21.08.2014
15.00 h
Festival Banát U Medvěda Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Sólo
23.08.2014
16.50 h
Festival Banát hlavní stage Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Sólo
03.10.2014
19.00 h
Besídka Textové dílny Městské divadlo Turnov Sólo
11.10.2014
21.00 h
Valmez 2014 - Lucie Redlová&hosté Velký sál KZ Valašské Meziříčí Sólo
20.10.2014
19.00 h
Open mic Na cucky Na cucky Olomouc Sólo
21.10.2014
20.00 h
Koncert napůl s Beatou Bocek Kaštan Praha 6 Sólo
22.10.2014
19.30 h
Koncert napůl s Beatou Bocek Klub Paderewski - Divadlo Husovka Karlovy vary Sólo
23.10.2014
Koncert napůl s Beatou Bocek Multicentrum Horní Beřkovice Horní Beřkovice Sólo
30.10.2014
19.30 h
Koncert Café Evžen Opava Sólo
31.10.2014
22.40 h
Tečka páteční noci - Mňága a Žďorp + Garde ČT Art jakékoliv Garde
07.11.2014
Koncert Luhačovice Luhačovice MDŽ
17.11.2014
19.30 h
Oslava 25 let svobody - Muzikantky, dámy, ženy Café Práh Brno MDŽ
18.11.2014
Koncert napůl s Beatou Bocek Horká vana České Budějovice Sólo
19.11.2014
Koncert napůl s Beatou Bocek Kavárna U Vavřiny Písek Sólo
20.11.2014
Koncert napůl s Beatou Bocek Zach´s pub Plzeň Sólo
12.12.2014
14.00 h
Kouzlo vánoc Vaňkovka Brno Sólo
15.01.2015
06.00 h
Dobré ráno na ČT2 Česká televize Brno Brno MDŽ
17.01.2015
19.00 h
Bruntálský Open mic Grand Pub Bruntál Sólo
14.02.2015
16.15 h
Oslava 25 let Indies Records SONO Centrum Music Club Brno Sólo
29.03.2015
14.00 h
Velikonoce ve městě náměstí Svobody Frýdek-Místek s B. Bocek
04.04.2015
Benefice JE TO BLÍZKO www.jetoblizko.cz Místek,Ostrava,Raškovice,Frýdlant Sólo
09.04.2015
20.00 h
Jeden svět Café U Palce Tišnov Sólo
17.04.2015
19.00 h
Koncert Textové dílny Café Práh Brno Sólo
19.04.2015
19.00 h
Koncert s H-Quartet Divadélko Ampulka Třebíč Sólo
24.04.2015
20.00 h
Sound of Peace - benefice Sokolovna Slavičín Slavičín Sólo
31.05.2015
15.00 h
Staročeské trhy městský park Turnov MDŽ
20.06.2015
21.00 h
Valašský špalíček M-klub Valašské Meziříčí Sólo
11.07.2015
12.30 h
Folková růže Muzeum fotografie a moderních obrazových médií Jindřichův Hradec s J. Šuranskou
11.07.2015
21.40 h
Folková růže Státní hrad a zámek - hlavní nádvoří Jindřichův Hradec s J. Šuranskou
15.07.2015
19.00 h
Festival v ulicích Amfiteátr (Divadlo loutek, Černá louka) Ostrava Sólo
12.08.2015
01.00 h - 02.00 h
FESTIVAL SZIGET - TuliRedl - Markéta Tulisová + Lucie Redlová Campfire stage Budapešť Sólo
12.08.2015
19.00 h
Festival Ve středu Café Práh Brno Sólo
20.08.2015 - 23.08.2015
Festival Banát Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Eibenthal Sólo
28.08.2015
18.15 h
Fryštácký malý svět za kostelem Fryšták Sólo
05.09.2015
Brandýské mámení Náměstí Komenského Brandýs nad Orlicí MDŽ
22.09.2015 - 28.09.2015
Babí léto s muzikou - S Kudrnou do Banátu Banát - trek po českých vesničkách Rovensko, Gernik, Sv. Helena... s B. Bocek
23.09.2015
19.00 h
Babí léto v Banátu - koncert (+ Beata Bocek + Bombarďáci) Kulturní dům Rovensko Rovensko, Rumunsko Sólo
24.09.2015
19.00 h
Babí léto v Banátu - koncert (+ Beata Bocek + Bombarďáci) hospůdka U Kapličky Gerník, Rumunsko Sólo
27.09.2015
19.00 h
Babí léto v Banátu - koncert (+ Beata Bocek + Bombarďáci) Camino Svatá Helena, Rumunsko Sólo
09.10.2015
17.00 h
Aukce výtvarných děl (Charita FM) Frýdecký zámek Frýdek-Místek Sólo
19.10.2015
18.00 h
Vernisáž prof. Jindřicha Štreita Křížová chodba kostela sv. Michaela Olomouc Sólo
23.10.2015
Sólo koncert Sokolka Luhačovice Sólo
07.11.2015
Folkový špíz Sokolovna Náměšť Náměšť nad Oslavou Sólo
12.11.2015
19.00 h
Koncert Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí Sólo
14.11.2015
21.00 h
Literární festival (Evropské město kultury) Klub Anděl Plzeň Sólo
19.11.2015
20.00 h
Koncert s Davidem Stypkou&Bandjeez Café Evžen Opava Sólo
20.11.2015
20.00 h
Koncert s Davidem Stypkou&Bandjeez Klub Drago Nový Jičín Sólo
21.11.2015
Festival Mulťák Sokolík Frýdek-Místek Sólo
27.11.2015
19.00 h
Komorní festival NAPŘÍČ žánry KC Střelnice Turnov Sólo
28.11.2015
Koncert s Davidem Stypkou&Bandjeez Klub Progres Česká Lípa Sólo
05.12.2015
Open mic čajovna Rashmi Ostrava Sólo
10.12.2015
20.00 h
Koncert - Hudební sklepy M-klub. Hustopeče Sólo
11.12.2015
18.00 h
Koncert Kulturní centrum Bílovec Bílovec Sólo
12.12.2015
20.00 h
Koncert - Hudební sklepy Pizzeria Verdi Český Těšín Sólo
16.12.2015
18.00 h
Vánoční trhy u Vaňkovky Café Práh Brno Sólo
27.02.2016
Lucie Redlová + Hovaduo Hudební klub Sklepy Boskovice Sólo
04.03.2016
20.00 h
Koncert s MDŽ T-klub Rožnov pod Radhoštěm MDŽ
05.03.2016
19.00 h
Koncert s MDŽ Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí MDŽ
06.03.2016
19.00 h
Koncert s MDŽ Zelenáčova šopa Zlín MDŽ
08.03.2016
20.00 h
Koncert k MDŽ Tři opice Vsetín s B. Bocek
12.03.2016
20.00 h
Koncert v Londýně! St Mary Abbots Centre Londýn Sólo
05.04.2016
19.00 h
Benefice pro hospic Citadela Evangelický kostel Valašské Meziřičí Sólo
13.04.2016
Koncert - Hudební sklepy Harvart Znojmo Sólo
15.04.2016
19.00 h
Koncert Textové dílny Slávka Janouška Café Práh Brno Sólo
16.04.2016
Třebíčský půlmaraton restaurace Trumpetka Třebíč Sólo
28.05.2016
10.00 h
Kroměřížské farmářské trhy farmářský trh Kroměříž Sólo
08.06.2016
18.00 h
Veselské kulturní léto nádvoří Panského dvora Veselí nad Moravou Sólo
09.06.2016
19.00 h
Koncert Ulité Kafé Uherský Brod Sólo
17.06.2016
17.30 h
Evropský svátek hudby před Kulturním domem Kopřivnice Garde
18.06.2016
18.30 h
Chotěšovský slunovrat klášterní zahrada Chotěšov (u Plzně) Sólo
22.06.2016
16.00 h
Made in ZUŠ Druhé nádvoří (u Sýpky) Valašské Meziříčí Garde
23.06.2016
20.00 h
Pocta V. Mišíkovi - United islands Meetfactory Praha Sólo
09.07.2016
18.45 h
Portášský den náves obce Valašská Bystřice s B. Bocek
26.07.2016
13.30 h
Textová dílna Slávka Janouška na Folkových prázdninách kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou Sólo
27.07.2016
13.30 h
Folkové prázdniny - jako host Beaty Bocek kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou s B. Bocek
29.07.2016
19.30 h
Letní filmová škola Kolejní nádvoří u náměstí Uherské Hradiště Garde
06.08.2016
17.00 h
Festiválek bez bojů a válek festiválkový stan Boskovice Sólo
13.08.2016
17.00 h
Janouškovo Ústí Cakle Ústí nad Orlicí Sólo
18.08.2016
15.00 h
Festival Banát: special set REDLOVÁ PLAYS REDL U Medvěda Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Sólo
20.08.2016
21.00 h
Festival Banát: David Stypka & Bandjeez feat. Lucie Redlová hlavní stage Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Sólo
26.08.2016
Koncert - support Dva Suchý dok Vsetín Sólo
27.08.2016
14.00 h
Eurotrialog Mikulov stan Mikulov Sólo
24.09.2016
17.00 h
Festiválek v Podlesí mateřská školka u bytovek Valašské Meziříčí - Podlesí Sólo
06.10.2016
15.00 h
Setkání kytaristů Zelenáčova šopa Zlín Sólo
08.10.2016
17.00 h
Festival PODmostem pod mostem (tržnice) Valašské Meziříčí Sólo
15.10.2016
Koncert k nedožitým osmdesátinám Václava Havla kino Lucerna Praha 1 Sólo
24.11.2016
20.00 h
Noc venku Vsetínský zámek Vsetín Sólo
17.02.2017
19.00 h
NAROZENINOVÝ OPEN MIC M-klub Valašské Meziříčí Sólo
28.02.2017
19.30 h
Na turné s Garde Psychiatrická léčebna Horní Beřkovice Garde
01.03.2017
20.00 h
Na turné s Garde Café V lese Praha 10 Garde
16.03.2017
20.00 h
Lasse Matthiessen (DK), support: Lucie Redlová Kabinet múz Brno Sólo
01.04.2017
Open mic Klub Galerka Nový Jičín Sólo
13.04.2017
19.00 h
Na turné s Garde čajovna Kratochvíle Olomouc Garde
28.04.2017
20.00 h
Předzávodní koncert (v sobotu Komenského půlka) Ulité Kafé Uherský Brod Sólo
28.05.2017
17.00 h
Skalická pouť - folkové odpoledne Hostinec u Studny Skalice nad Svitavou Garde
11.06.2017
Vyšehraní - Hattrick pro Jedli Vyšehrad Praha Sólo
12.07.2017
Koncert u Stánku Stánek (Žižkovo náměstí) Tábor Sólo
13.07.2017
18.30 h
Koncert Přístav 18600 Praha Sólo
14.07.2017
Meziplotki u Beaty na zahradě Dolní Žukov Sólo
22.07.2017
19.45 h
Colours of Ostrava Busking stage Ostrava Sólo
04.08.2017
Karlovské hudební léto Penzion Pod pralesem Velké Karlovice Garde
05.08.2017
12.00 h
Starý dobrý western U Mokrošů Bystřička Garde
05.08.2017
17.00 h
Folková sobota dvůr u Radnice Kroměříž Garde
16.08.2017 - 19.08.2017
FESTIVAL BANÁT Eibenthal - česká vesnička v Rumunsku Eibenthal Garde
26.08.2017
Festival Pelhřimovy před kostelem Pelhřimovy (česko-polské pomezí) Sólo
09.09.2017
Festiválek Bluegrass Theatre Metylovice Garde
10.09.2017
18.00 h
Bohoslužba + koncert Klub Batyskaf Žďár nad Sázavou Sólo
14.09.2017
20.00 h
Týden s Nadějí Tři opice Vsetín Sólo
06.10.2017
19.00 h
Textová dílna KC Střelnice Turnov Sólo
07.10.2017
16.00 h
Grandiózní kulturáček OC GRAND (II. patro) Pardubice Sólo
09.10.2017
16.00 h
Dny pro duševní zdraví - vernisáž + koncert Čajovna Pod kaštany Uherské Hradiště Sólo
14.10.2017
20.00 h
Valmez 2017 M-klub Valašské Meziříčí Garde
23.11.2017
18.30 h
Noc venku Café Tucan Valašské Meziříčí Sólo
27.11.2017
18.00 h
Vánoce na Svoboďáku nám. Svobody Brno Garde
03.12.2017
20.00 h
Koncert Lucie Redlová + Vees Kaštan Praha 6 Sólo
09.12.2017
19.00 h
Benefiční večer Paleťáci + Lucie Redlová Divadlo 29 Pardubice Sólo
20.12.2017
17.00 h
Adventní městečko náměstí Svobody Frýdek-Místek Garde
22.12.2017
18.00 h
Veselé vánoční hody - akusticky s Criminal Colection u partyzána Vsetín Sólo
17.01.2018
Vernisáž - Kristina Vesková Stará radnice Vsetín Vsetín Sólo
21.03.2018
19.30 h
Křest EP Otázky / + Fred Madison Café V lese Praha 10 Garde
22.03.2018
19.00 h
Křest EP Otázky / + Hm... Stará pekárna Brno Garde
23.03.2018
19.30 h
Lucie Redlová + Radka Rubilina / křest EP + křest sbírky básní Café Tucan Valašské Meziříčí Garde
21.04.2018
Koncert Hotel Weiss Lechovice Sólo
11.05.2018
20.00 h
Akustický řez - na pozvání Marka Dusila (A)VOID Floating Gallery Praha Sólo
24.05.2018
20.00 h
Koncert Kino Sokol Kladno Garde
25.05.2018
18.00 h
Festival MiniKOK - Kulturně ozdravná kúra Ferdinandův pramen Mariánské Lázně Garde
26.05.2018
20.00 h
Křest nového alba Hope Astronaut Jazz Tibet Club Olomouc Sólo
08.06.2018
18.00 h
RE.publika Výstaviště Brno Garde
09.06.2018
23.00 h
festival Všudybud vodní hrad Lipý Česká Lípa Garde
10.06.2018
16.00 h
Godyho memoriál areál Kulturního a společ. centra Lidové sady Liberec Garde
22.06.2018
20.00 h
Koncert: Korrontzi + Lucie Redlová & Garde Sál hotelu Praha Nižbor Garde
23.06.2018
21.15 h
festival Slunkatoč hrad Točník okres Beroun Garde
05.07.2018
17.00 h
Andělská Bystřička letní kino Bystřička Bystřička Sólo
06.07.2018
15.00 h
Festival Boskovice festival Boskovice Boskovice Sólo
08.07.2018
17.00 h
Kolínské kulturní léto Kmochův ostrov Kolín Garde
11.07.2018 - 11.07.2018
20.18 h
Hudební středy u Kapra hospoda Pod Zámkem Břeclav Sólo
03.08.2018
13.30 h
Folkové prázdniny kaple sv. Anny ve Špitálku Náměšť nad Oslavou Sólo

Strana 1 z 17