Jste zde: Úvodní Press Benefiční koncert pro Citadelu vynesl téměř 198 tisíc korun
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Vyhledat

Lucie Redlová

Slideshow
 

Benefiční koncert pro Citadelu vynesl téměř 198 tisíc korun

Tisková zpráva města, 12. 4. 2016, originální umístění článkuazde

Benefiční koncert Lucie Redlové na podporu hospice Citadela ve Valašském Meziříčí, který se konal 5. dubna 2016, vynesl společně s finančními dary od devíti firem přes 197 tisíc korun. Diakonie ČCE - hospic Citadela peníze použije na tabletové systémy, které slouží na převoz a výdej naporcovaných jídel v teplém stavu.

V krásném prostředí evangelického kostela ve Valašském Meziříčí vystoupila převážně s vlastními písněmi valašskomeziříčská rodačka a písničkářka Lucie Redlová. Svými písněmi, hudbou, zpěvem a vystupováním doslova okouzlila publikum. „Lucka byla opravdová a velmi milá, moc se to povedlo. Děkuji za úžasný zážitek,“ řekla jedna z návštěvnic meziříčského koncertu.

O koncert byl, podle organizátorů, velký zájem. Celkem vystoupení v kostele sledovalo přes sto lidí, nechyběl ani meziříčský starosta Robert Stržínek a místostarosta Josef Vrátník.

„Vystoupení písničkářky Lucie Redlové bylo opravdovým a nezapomenutelným hudebním zážitkem pro všechny přítomné. Jménem města bych chtěl poděkovat všem sponzorům, které koncert podpořili finančně, organizátorům za skvěle připravenou akci a obrovský dík patří také všem návštěvníkům, kteří se koncertu zúčastnili, vytvořili úžasnou atmosféru a pomohli tak navýšit příspěvek koncertu,“ poděkoval meziříčský místostarosta Josef Vrátník.

Více informací o nestátním zdravotním zařízení Diakonie ČCE-hospic Citadela Valašské Meziříčí naleznete na webových stránkách http://www.citadela.cz/